Instagram Logo Facebook Logo

Our Products

Below you’ll find all of our current product offerings. Feel free to contact us to find out what new flavors we currently have available.  Also, if you have an idea or suggestion for new products, please let us know.  Enjoy browsing, we hope to sweeten your day!

Please call for pricing.  Prices vary according to the weight of the product.  They range from $2.25 to $3.00 per ounce.  Thank you!